Graffiti Vibes TXB740 - wyrzutnia 49 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Graffiti Vibes TXB7409 - informacje podstawowe
Dynamiczna bateria Urban Splash TXB740 zawiera 49 strzałów kalibru 20 mm. Jest to produkt marki Triplex, z tzw. serii Graffiti. Charakteryzuje się pionowym układem efektów o zmiennej kolorystyce. Duża dynamika i bardzo widowiskowa salwa finałowa to cechy wuróżniające tę baterię.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Graffiti Vibes TXB740:
- biało-czerwone migające gwiazdki
- srebrne palmy z pomarańczowymi daliami trzeszczącymi chryzantemami
- złote opadające korony z czerwonymi gwiazdkami
- dynamiczne trzeszczące złote chryzantemy z czerwonymi daliami
- złote wierzby z zielonymi opadającymi daliami
- złote wierzby z białymi stroboskopami
- złote ogony z czerwonymi gwiazdkami i trzeszczącą chryzantemą
Atuty wyrzutni Graffiti Vibes TXB740:
- duża dynamika strzelania
- bardzo bogata kolorystyka efektów i różnorodność kompozycji
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB740 "Graffiti Vibes":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | +/- 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 165 x 165 x 100 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dynamiczna prezentacja efektów; Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 317,40 g |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Paweł
Czemu nie mogę zamówić tych