Great choice for Happy Time TXB553 - wyrzutnia 100 strzałów 25 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Wyrzutnia 100 strzałowa Great Choice For Happy Time TXB553 to produkt od producenta "TRIPLEX". Ładunki strzelają pionowo. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie 60 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- purpurowe, niebieskie, zielone i zółte bukiety piwonii
- srebrne fale z czerwonymi gwiazdkami
- niebiesko-purpurowe piwonie ze złotymi chryzantemami
- złote brokatowe korony z kolorowym migotaniem
- złote trzeszczące wierzby z czerwonymi daliami
- złote chryzantemy z trzeszczącymi bukietami iskier
Przeznaczenie produktu:
- impreza sylwestrowo - noworoczna
- party, urodziny
- amatorskie pokazy pirotechniczne
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB553 "Great Choice For Happy Time":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | +/- 70 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 150 x 300 x 300 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów - 100; Bardzo duże urozmaicenie kompozycji; Duża zawartość mieszaniny pirotechnicznej |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 970 g |
| Waga produktu | 6,75 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



