Green Flame XP1075 emitery dźwięku 20 szt. Triplex P1
dodaj do przechowalni
Opis
Emitery dźwięku Green Flame XP1075 - informacje podstawowe
Zestaw mocnych petard lontowych Green Flame marki Triplex. Kod produktu: XP1075. Opakowanie zawiera 20 szt. Jest to produkt klasy bepzieczeństwa P1, co oznacza że są to mocne tzw. emitery dźwięku przeznaczone przede wszystkim do odstraszania zwierzyny. Cechą charakterystyczną tych petard jest ozdobny lont wolnopalny, który podczas spalania emituje jaskrawy zielony płomień.
Łączna masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 4 g (0,2 g/szt).
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa P1
Efekty emiterów dźwięku Green Flame XP1075:
- głośny huk z iskrzącym zielonym lontem
Przeznaczenie emiterów Green Flame XP1075:
- militaria, rolnictwo
- przeznaczony do odstraszania dzikiej zwierzyny oraz ptactwa
Praktyczne informacje dotyczące użycia emiterów dźwięku Green Flame XP1075.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość podaną na instrukcji.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 25 metrów.
- W przypadku gdy wyrób nie zadziała, nie podpalaj ponownie. Odczekaj minimum 15 minut, a następnie zanurz w wodzie.
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Liczba szt. w opakowaniu | 20 emiterów |
| Sposób zapalania | lont wolnopalny |
| Opis efektu | Huk |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 4 g (op.) / 0,2 g (szt.) |
| Szt. / op. (zakres) | 11 - 20 szt. |
| NEC / 1 szt. (zakres) | 0,2 - 0,49 g |
| Atuty produktu: | Emiter zawiera lont ozdobny (efekt zielonej flary) |
| Klasa CE | P1 |
| Wymiary | 80 x 140 x 14 mm |
| Waga | 0,2 kg |
| Opakowanie hurtowe | 80/20 (1 karton - 80 op.) |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



