Happy TXF659 - fontanny (4 szt.) Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw 4 fontann TXF659 "Happy" od producenta TRIPLEX.
Fontanna prezentuje złote iskry. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki. Czas działania wynosi ok. 20 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej sztuki (NEC) wynosi 5,5 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- złote iskry
Nasz test fontanny TXF659 "Happy". Opinia pirotechnika:
Klasyczna mała fontanna z niedużym efektem złotych iskier. Produkt godny polecenia ze względu na niewielką cenę.
Atuty produktu:
- niska cena
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny TXF659 "Happy":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 4 sztuki |
| Czas trwania | ok. 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 1,5 m |
| Wymiary | 100 x 50 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przeznaczenie: bezpieczna zabawa w gronie rodzinnym; cicha pirotechnika - produkt nie zawiera efektów hukowych |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 22 g (op.) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 40/4 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



