Hard PXB3301 wyrzutnia fajerwerków 9 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Hard PXB3301 - informacje podstawowe o produkcie
Bateria wysokiego kalibru 50 mm z pionowym układem strzelania od producenta "Piromax". Wyrzutnia Hard PXB3301 prezentuje 3 zmienne efekty w czasie około 20 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- czerwone dalie z niebieskimi gwiazdkami i białym migotaniem
- zielone i czerwone dalie z czerwonym migotaniem
- złote brokatowe korony
Nasz test wyrzutni Hard PXB3301. Opinia pirotechnika:
Jest to bateria zawierająca potężne ładunki kalibru 50 mm. Dla bezpiecznego ustabilizowania jej, warto skorzystać z podkładki w którą wyposażona jest ta bateria.
Atuty produktu:
- potężne ładunki kalibru 50 mm
- podkładka stabilizująca wyrzutnię
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Hard PXB3301:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 9 strzałów |
| Czas trwania | 22 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 60 m |
| Wymiary | 160 x 160 x 285 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Ładunki kalibru aż 50 mm - bardzo duży rozmach efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 358,2 g |
| Waga produktu | 2,83 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



