Hejka TXB542 - wyrzutnia 100 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Hejka! TXB542 - informacje podstawowe
Bateria fajerwerków Hejka! TXB542 od importera Triplex zawiera 100 strzałów małego kalibru i charakteryzyje się pionowym układem strzelania. Prezentuje bardzo dynamiczną sekwencję strzałów o srebrnej kolorystyce z trzeszczącą cracklingową chryzantemą.
Wyrzutnia Hejka! TXB542 zawiera certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F2.
Efekty baterii Hejka! TXB542:
- czerwone komety przechodzące w zielone palmy i srebrną chryzantemę
- niebieskie gwiazdki ze srebrną chryzantemą
- czerwone kule ze srebrnymi ogonami i trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni "Hejka!" TXB542. Opinia pirotechnika:
Bateria Hejka! TXB542 to produkt, obok którego nie można przejść obojętnie. 100 strzałów w czasie ok. 1 minuty pozwoli widzom delektować się bardzo widowiskowymi kompozycjami z motywem przewodnim - srebrnych trzeszczących chryzantem. Pomimo niewielkiego kalibru - 20 mm, wyrzutnia ta prezentuje efekty o sporej rozpiętości.
Atuty produktu:
- srebrna kolorystyka efektów
- wysoka dynamika strzelania i duża rozpiętość kompozycji
- mały kaliber 20 mm - bezpieczne fajerwerki
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB542 "Hejka!":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- PAMIĘTAJ - instrukcja wskazuje minimalne, bezpieczne odległości od odpalonego produktu. W celu optymalnego odbioru efektów oraz dodatkowych względów bezpieczeństwa, rekomendujemy zachowanie większego odstępu od ludzi i obiektów.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Zwróć uwagę, że bateria posiada DWA LONTY. Należy podpalić lont podstawowy w celu rozpoczęcia pokazu. W przypadku pomyłki i odpalenia lontu rezerwowego, wyrzutnia rozpocznie prezentację efektów od końca do początku - czyli od części finałowej.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | +/- 60 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 150 x 245 x 245 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów - 100; Widowiskowa kompozycja - brokatowych koron |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 491,50 g |
| Waga produktu | 4 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) / > 30 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



