Hekla TXF837 - fontanny (2 szt.) Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw 2 fontann TXF837 "Hekla" od producenta TRIPLEX.
Fontanna prezentuje srebrne iskry. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki. Czas działania wynosi ok. 20 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej sztuki (NEC) wynosi 18 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrne iskry
Nasz test fontanny TXF837 "Hekla". Opinia pirotechnika:
Klasyczna mała fontanna z niedużym efektem srebrnych iskier. Produkt godny polecenia ze względu na niewielką cenę.
Atuty produktu:
- widowiskowa kaskada iskier z kolorze srebrnym
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny TXF837 "Hekla":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 2 sztuki |
| Czas trwania | ok. 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 2 m |
| Wymiary | 100 x 50 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 36 g (op.) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/12/2 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



