Hello TXB767 - wyrzutnia 50 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
50 - strzałowa wyrzutnia TXB767 "Hello" bateria od producenta "TRIPLEX".
Ładunki strzelają pionowo. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie 33 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- kolorowe brokatowe ogony
- srebrny i czerwony stroboskop
- zielony ogon z palmą i chryzantemą
- brokatowy ogon z brokatowym deszczem
-
Atuty produktu:
- dynamiczna prezentacja efektów
- kompozycje przenikają się nawzajem
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB767 "Hello":- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 50 strzałów |
| Czas trwania | 33 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 150 x 245 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dynamiczna prezentacja efektów; Kompozycje przenikają się nawzajem |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 350 g |
| Waga produktu | 2,125 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



