Hex TB111 - wyrzutnia 19 strzałów 30 mm Tropic F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia TB111 "Hex" od dystrybutora pirotechniki TROPIC
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując zmienne efekty. Kaliber ładunków o średnicy 30 milimetrów pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie około 23 sekundy.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 -wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- bukiet z zielonym brokatem
- komety przechodzące w korony z czerwonym, zielonym i białym migotaniem
Nasz test wyrzutni TB111"Hex". Opinia pirotechnika:
Klasyczny amatorski produkt średnich rozmiarów. Biorąc pod uwagę właściwości techniczne, z pewnością wyrzutnia ta stanowić będzie optymalny wybór na sylwestra lub prywatną imprezę (urodziny, rocznica itp.).
Atuty produktu:
- wyrzutnia dosyć dynamiczna
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 23 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 182 x 225 x 570 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 380 g |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



