Hydra IC50-16-1 - wyrzutnia fajerwerków potężny kaliber 16 strzałów 50 mm Iskra Line F3
dodaj do przechowalni
Opis
Hydra IC50-16-1 - informacje podstawowe
Bateria najwyżego możliwie kalibru (50 mm) Hydra to produkt marki Iskra Line, który charakteryzuje się złotymi wolno opadającymi kompozycjami o bardzo dużym rozmachu. Bateria zawiera 16 strzałów, czas prezentacji wynosi ok. 32 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 640 g.
Europejski certyfikat bezpieczeństwa CE: klasa F3.
Efekty tego produktu:
- złote tytanowe wierzby z czerwonymi gwiazdkami i niebieską dalią
- złote tytanowe wierzby z purpurowymi gwiazdkami i zieloną dalią
- złote tytanowe wierzby z niebieskimi gwiazdkami i pomarańczową dalią
- złote tytanowe wierzby z zielonymi gwiazdkami i purpurową dalią
Nasz test wyrzutni Hydra IC50-16-1. Opinia pirotechnika:
Potężna moc, niezwykle duży rozmach efektów i wolnoopadające kompozycje to cechy charakteryzujące baterię Hydra marki Iskra Line. Z pewnością zadowoli wszystkich użytkowników, którzy dysponują dużą przestrzenią.
Atuty produktu:
- potężny kaliber ładunków - aż 50 mm
- widowiskowe złote wierzby z długim czasem opadania
- duża rozpiętość efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Hydra IC50-16-1:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 32 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas utrzymywania się efektów; Przewaga złotych kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 640 g |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 3/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



