Hypnose TXB068 wyrzutnia potężnych efektów 19 strzałów 48 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Hypnose TXB063 - informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia TXB063 Hypnose to bateria kalibru 1,9" od producenta "Triplex". Ładunki strzelają pionowo prezentując zmienne kompozycje. Kaliber ładunków o średnicy 48 mm pozwala efektom uzyskać pułap około 60 metrów w czasie 50 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 912 g.
Efekty baterii Hypnose TXB063:
- czerwona kometa przechodząca w dużą złotą brokatową koronę z srebrnymi migającymi gwiazdkami
- zielona kometa przechodząca w wielokolorową dalię z srebrną trzeszczącą chryzantemą
- srebrna korona z czerwonymi gwiazkdami i srebrnymi trzeszczącymi iskierkami
Nasz test wyrzutni TXB063 "Hypnose". Opinia pirotechnika:
Ładunki o bardzo dużym rozmachu przypominają efekty profesjonalnych bomb kulistych. Bateria prezentuje efekty na wysokim poziomie dynamiki. Zdecydowanie jest to produkt polecany miłośnikom dużych kalibrów. Zastosowanie tej wyrzutni w amatorskim pokazie, zdecydowanie podniesie jego poziom.
Atuty produktu:
- ładunki o bardzo dużym rozmachu efektów
- długi czas prezentacji - 50 sekund
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB063 "Hypnose":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 50 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 48 mm / 1,9" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 275 x 270 x 245 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach pokazu' Trzy kompozycje kolorystyczne |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 912 g |
| Waga produktu | 6,375 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



