Hysteria AC30-13-40 - wyrzutnia fajerwerków 13 strzałów 30 mm Argento F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia fajerwerków Hysteria AC30-13-40 - informacje podstawowe
13 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru niemieckiej marki Argento. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując jednolitą widowiskową kompozycję z przewagą złotych barw. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie około 21 sekund.
Efekty baterii Hysteria:
- srebrna brokatowa kometa z cracklingiem przechodzącą w gęste opadające palmy z trzaskiem, niebieskimi gwiazdkami i tytanowo-złotą chryzantemą
Nasz test wyrzutni Hysteria AC30-13-40. Opinia pirotechnika:
Bateria ta prezentuje powtarzające się niezwykle widowiskowe i rozbudowane kompozycje. Kaliber ładunków 30 mm pozwala na rozkład efektów na bardzo wysokim pułapie. Bateria Hysteria marki Argento dedykowana jest miłośnikom złotych barw, z uwagi na jednolity charakter efektów również profesjonaliści powinni mieć tę wyrzutnię na uwadze.
Atuty produktu:
- jednolita kompozycja złotych efektów
- duży kaliber ładunków - 30 mm
- mały rozmiar baterii
Używając baterii Hysteria pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 13 strzałów |
| Czas trwania | 21 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 metrów |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach prezentacji |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 287 g |
| Waga produktu | 1,85 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 metrów |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



