Iron Shot TXB523 - wyrzutnia 60 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Iron Shot TXB523 - informacje podstawowe
Bateria fajerwerków Iron Shot TXB523 od importera Triplex zawiera 60 strzałów małego kalibru i charakteryzyje się pionowym układem strzelania. Jest to produkt serii "Let's party", która wyróżnia się bogactwem kolorów. Każdy z ładunków o kalibrze 20 mm wzlatuje na pułap około 25 metrów prezentując efekty w czasie ok. 30 sekund.
Wyrzutnia Iron Shot TXB523 zawiera certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F2.
Efekty baterii Iron Shot TXB523:
- czerwony ogon ze srebrnymi migającymi gwiazdkami, czerwonymi piwoniami i migającymi srebrnymi gwiazdkami, czerwonymi palmami i deszczem iskier,
- zielone ogony z zielonymi palmami z deszczem iskier,
- czerwony ogon ze srebrnymi migającymi gwiazdkami, czerwonymi piwoniami i migającymi srebrnymi gwiazdkami, czerwonymi palmami i deszczem iskier,
- zielone ogony z zielonymi palmami z deszczem iskier,
- czerwony ogon z brokatową koroną i srebrnymi migającymi iskierkami
Nasz test wyrzutni "Iron Shot" TXB523. Opinia pirotechnika:
Bateria Iron Shot TXB523 to produkt małego kalibru, a więc efekty wzlatują na pułap ok. 25 m. Charakteryzuje się ona wysoką dynamiką prezentacji efektów, które strzelają seriami po kilka ładunków jednocześnie, co bardzo korzystnie wpływa na gęstość kompozycji na niebie.
Atuty produktu:
- bogata kolorystyka efektów
- dynamiczny sposób prezentacji kompozycji - wyrzutnia strzela seriami po kilka ładunków
- mały kaliber 20 mm - bezpieczne fajerwerki
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB523 "Iron Shot":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- PAMIĘTAJ - instrukcja wskazuje minimalne, bezpieczne odległości od odpalonego produktu. W celu optymalnego odbioru efektów oraz dodatkowych względów bezpieczeństwa, rekomendujemy zachowanie większego odstępu od ludzi i obiektów.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Zwróć uwagę, że bateria posiada DWA LONTY. Należy podpalić lont podstawowy w celu rozpoczęcia pokazu. W przypadku pomyłki i odpalenia lontu rezerwowego, wyrzutnia rozpocznie prezentację efektów od końca do początku - czyli od części finałowej.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 60 strzałów |
| Czas trwania | 32 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 147 x 250 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża zróżnicowanie efektów; Efekty prezentowane seriami |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 456 g |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 (minimalna) / > 30 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



