Jet-X PXB2142 - wyrzutnia 16 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Jet-X PXB2142 wyrzutnia fajerwerków - informacje podstawowe
Nowość sezonu 2025. Wielostrzałowa bateria Jet-X PXB2142 to produkt, który prezentuje bardzo widowiskowe kompozycje w których różnokolorowe gwiazdki uzupełniają niezwykle gęste, trzeszczące chryzantemy w kolorze srebrnym. Bateria średniego kalibru (25 mm) zawiera 16 strzałów. Czas prezentacji wynosi ok. 25 sekund.
Wyrzutnia posiada certyfikat CE w klasie F2.
Bateria Jet-X prezentuje efekty:
- trzeszczące srebrne wierzby z purpurowymi gwiazdkami
- trzeszczące srebrne wierzby z pomarańczowymi gwiazdkami
- trzeszczące srebrne wierzby z błękitnymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni "Jet-X" PXB2142. Opinia pirotechnika:
Bateria Jet-X (PXB2142) to mieszanka srebrnych kompozycji o dużej rozpiętości oraz jaskrawych kolorów, które wypełniają przestrzenie na niebie. Kaliber ładunków 25 mm stanowi optymalny stosunek wielkości efektów i wysokości na jaką wylatuję efekty. Zdecydowanie, produkt godny polecenia. Zalecamy zachować bezpieczną odległość przynajmniej 25 metrów.
Atuty baterii Jet-X PXB2142:
- kaliber 25 m - efekty wzlatujące na pułap 40 metrów
- połączenie srebrnych efektów z wielokolorowymi
- duża dynamika strzelania
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni Jet-X PXB2142:
- Używać moga tylko osoby pełnoletnie.
- Odpalaj baterie tylko na otwartym terenie.
- Zachowaj bezpieczną odległość od widzów. Jeśli teren na to pozwala, ustaw baterię dwukrotnie dalej niż wskazuje instrukcja.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 123 x 123 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Srebrne efekty połączone z kolorowymi gwiazdkami; Duża dynamika i rozmach efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 182,4 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



