Joy with fire TXB271 - wyrzutnia 49 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia TXB271 "Joy with fire" to bateria małego kalibru od producenta "TRIPLEX". Ładunki strzelają pionowo, na zmianę prezentując 5 różnych kompozycji. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie 40 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- złote brokatowe ogony z niebieskimi gwiazdkami przechodzące w złote brokatowe korony
- srebrne ogony z zielonymi gwiazdkami przechodzące w srebrno-zielone fale
- czerwone gwiazdki przechodzące w srebrno-czerwone fale
- niebieskie gwiazdki z srebrno-niebieskimi falami
- purpurowe gwiazdki z srebrno-purpurowymi falami
- złote brokatowe komety z srebrnymi trzaskającymi chryzantemami
Atuty baterii "Joy with fire TXB271:
- mały kaliber ładunków (20 mm) i stabilna konstrukcja baterii - bezpieczne fajerwerki
- optymalny czas strzelania - ok. 40 sekund
- duża kolorystyka oraz urozmaicenie kompozycji
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB271 "Joy with fire":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | +/- 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 180 x 180 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dynamiczna prezentacja efektów; Duża liczba kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 424,12 g |
| Waga produktu | 2 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



