Jupiter PXB2230 - wyrzutnia 25 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Jupiter PXB2230 - informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia Jupiter (kod produktu: PXB2230) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" z długim czasem strzelania. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując "mix" efektów. Kaliber o średnicy 30 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 60 metrów. Czas prezentacji wynosi 40 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- czerwono-błękitno-białe migotanie
- purpurowe i zielone gwiazdy
- czerwone palmy z opadającym złotym deszczem
- brokatowe korony
Nasz test wyrzutni PXB2230 "Jupiter". Opinia pirotechnika:
Klasycznej budowy bateria 25-strzałowa dużego kalibru. Może stanowić element amatorskiego pokazu lub być dodatkiem do produktów o szybszej dynamice strzelania.
Atuty produktu:- zawiera "mix" efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2230 "Jupiter":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | ok. 40 sekund |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 172 x 172 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas strzelania |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 248,75 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



