Kalejdoskop TXC420 (10 szt.) - rzymskie ognie 30 strzałów 10 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
30 - strzałowe rzymskie ognie Kalejdoskop TXC420 od importera TRIPLEX. Prezetnują efekty kolorowych kulek wzlatujących pojedynczo na pułap do 20 metrów. Zestaw zawiera 10 sztuk rzymskich ogni.
Produkt posiada europejski certyfikat CE: Klasa F2
Praktyczne informacje dotyczące użycia Rzymskich Ogni TXC420:
- Należy używać na otwartym terenie.
- Przymocować rzymski ogień mocno i pionowo do stabilnego słupka (strzałka kierunkowa do góry) lub wbić w miękki grunt (np. piasek). Zapewnić, aby górna część wylotowa nie była przysłonięta.
- Nie odpalaj rzymskiego ognia w pobliżu budynków, drzew lub innych obiektów
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 8 metrów
- PAMIĘTAJ! Nigdy nie gaś pożaru, jeśli ogień dosięgnie materiał pirotechniczny.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Liczba ładunków | 10 x 30 strzałów |
| Czas trwania | ok. 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 10 mm / 0,4" |
| Wysokość efektów | +/- 20 m |
| Wymiary | 700 x 70 x 25 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczne fajerwerki - brak huku; Wielokolorowe kulki |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 147 g (op.) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 30/10 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



