Keep Calm E5309 - wyrzutnia 19 strzałów 18 mm Super Power F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru E5309 "Keep Calm" od producenta Super Power.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując białe i czerwone gwiazdki oraz crackling. Kaliber ładunków o średnicy 18 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie około 20 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- czerwone, białe błyski
- złota palma przechodząca w czerwone i zielone błyski
- złoty crackling
Nasz test wyrzutni E5309 "Keep Calm". Opinia pirotechnika:
Niewielkich rozmiarów bateria, która prezentuje na zmianę dwa rodzaje efektu. Całość pokazu wieńczy bukiet trzeszczących iskier. Produkt polecany jako jeden ze składników sylwestrowego zestawu.
Atuty produktu:
- mały rozmiar wyrzutni
- zawiera mix kilku efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu E5309 "Keep Calm":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 20 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 18 mm / 0,7" |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 86 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Wilczek
Czemu nie można tego kupić