Kolos TXB640 - wyrzutnia 35 strzałów 30 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
35 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru TXB640 "Kolos" od producenta TRIPLEX o układzie kątowym.
Wyrzutnia strzela w szerokim układzie kątowym prezentując jednolitą kompozycję. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 60 metrów w czasie 20 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 840 g.
Efekty tego produktu:
- brokaty z trzaskiem i rozbłyskami z srebrnymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni TXB640 "Kolos". Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia strzela szerokimi seriami po 5 ładunków, z których każdy prezentuje widowiskową kompozycję zawierającą sporą ilość brokatu. Rozmach oraz jakość efektów pozwalają na to, że z powodzeniem z tej baterii mogą korzystać profesjonaliści podczas realizacji widowisk sztucznych ogni.
Atuty produktu:
- wyrzutnia nadająca się do pokazu np. na początek pokazu
- atrakcyjny efekt brokatu
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB640 "Kolos":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 35 |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 220/400/180 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 840 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



