Koneser Power Festival TXB674 - zestaw wyrzutni 139 strzałów 25-30 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Koneser Power Festival TXB674 - informacje podstawowe
Zestaw wyrzutni połączonych Power Festival TXB674 to produkt popularnej serii Koneser marki Triplex. Produkt zawiera 139 strzałów, które prezentują zróżnicowane efekty w czasie ponad 1 minuty.
Ładunki wzlatują w układzie mieszanym, gdzie efekty pionowe krzyżują się z sekwencjami kątowymi. Zawiera mix ładunków o średnicy 25 mm i 30 mm, wysokość jaką uzyskują wynosi 40 - 60 metrów. Łączny czas działania wynosi około 1 minutęy. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1797,60 g.
Efekty zestawu wyrzutni Koneser Power Festival TXB674:
Nasz test Zestawu wyrzutni TXB674 "Power Festival". Opinia pirotechnika:
Zestaw zawiera ładunki średniego i dużego kalibru, które wzlatują naprzemiennie pionowo oraz kątowo. Tempo strzelania poszczególnych baterii zmienia się dość często, dlatego zestaw ten jest godnym polecenia produktem na uświetnienie rozmaitych okazji.
Atuty produktu:
- spójny zestaw efektów strzelający na dość dużym poziomie dynamiki
- zestaw zawiera dużą liczbę strzałów (139)
- ten produkt jest gotowym zestawem pokazowym
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB674 Koneser "Power Festival":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 139 |
| Czas trwania | ok. 65 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 25-30 mm / 1-1,2" |
| Wysokość efektów | 40 - 60 m |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duże urozmaicenie kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1797,60 g |
| Waga produktu | 14 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



