Las Vegas Music CEL400 - zestaw baterii 400 strzałów 20 mm F2
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw baterii połączonych Las Vegas Music CEL400
Duży zestaw baterii zawierający aż 400 strzałów kalibru 20 mm marki Gaoo. Ładunki wzlatują w mieszanym układzie (pionowym oraz kątowym) w czasie około 2,5 minuty. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) zestawu Las Vegas Music wynosi 2000 g.
Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Przeznaczenie zestawu baterii Las Vegas Music CEL400:
- party, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając zestaw Las Vegas Music CEL400 pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Zestaw baterii Las Vegas Music prezentuje efekty także strzalające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 400 strzałów |
| Czas trwania | 150 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 980 x 470 x 160 mm |
| Czas trwania (zakres) | Powyżej 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas pokazu - 2,5 minuty; Mieszany układ efektów - pionowy i kątowy |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 2000 g |
| Waga produktu | 11 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



