Let's do this! HF-48-2359 wyrzutnia fajerwerków 48 strzałów 30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Let's do this! HF-48-2359 - informacje podstawowe
Bateria Let's do this! (kod produktu: HF-48-2359) to produkt marki Riakeo, który pojawił się na polskim rynku na przełomie roku 2024/25. Wyrzutnia prezentuje zmienne kolorystycznie kompozycje o dużej rozpiętości w czasie ok. 30 sekund. Główny motyw stanowią zjawiskowe długoopadające złote brokatowe wierzby. Produkt zawiera 48 ładunków o kalibrze 30 mm, wszystkie strzelają w klasycznym pionowym układzie.
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa w klasie F2.
Efekty wyrzutni Let's do this! HF-48-2359:
- złote komety przechodzące w ogromne złote brokatowe wierzby wypełnione fioletowymi, zielonymi, cytrynowymi, niebieskimi i pomarańczowymi daliami
Testujemy wyrzutnię Let's do this! HF-48-2359. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia ta zawiera efekty, w których główną rolę grają długoopadające kompozycje złotych wierzb. Bardzo duża rozpiętość efektów oraz czas spalania mieszanin powodują, że bateria ta stanowi bardzo dobry wybór w celu zaprezentowania wysokiej jakości pokazu.
Przeznaczenie baterii Let's do this! HF-48-2359:
- powitanie Nowego Roku, Sylwester
- urodziny
- pokazy pirotechniczne
- party
- rocznice
Używając baterii Let's do this! HF-48-2359 pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Produkt dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby, które ukończyły 18 lat.
- Przed odpaleniem wyrzutni, ustabilizuj ją na rónym podłożu w celu uniknięcia przewrócenia.Po zakończonym pokazie, ewetnualne tlące się elementy wyrzutni zalej wodą.
- Używaj wyłącznie na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów zgodnie z instrukcją.
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 48 strzałów |
| Czas trwania | ok. 30 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 290 x 230 x 216 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długoopadające kompozycje złotych brokatowych koron; Duży kaliber ładunków |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 998,4 g |
| Waga produktu | 6,85 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



