Lucky HF24090Q wyrzutnia fajerwerków 21 strzałów 30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Lucky HF24090Q - informacje podstawowe
Bateria Lucky (kod produktu: HF24090Q) to produkt marki Riakeo, który pojawił się na polskim rynku na przełomie roku 2024/25. Wyrzutnia charakteryzuje się złotymi kompozycjami z długim czasem opadania efektów. Zawiera 21 strzałów dużego kalibru (30 mm), które prezentowane są w czasie 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa w klasie F2.
Efekty wyrzutni Lucky HF24090Q:
- złote brokatowe korony z purpurowo-cytrynowymi daliami
- złote brokatowe korony z srebrno-cytrynowymi daliami
- seria złotych brokatowych koron z srebrnymi migoczącymi gwiazdkami
Testujemy wyrzutnię Lucky HF24090Q. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia ta zawiera efekty, w których główną rolę grają długoopadające kompozycje złotych koron. Z pewnością ten produkt znajdzie duże grono zadowolonych użytkowników, którzy gustują w efektach o takiej barwie. Środek każdego z brokatowych bukietów doskonale uzupełniają kolorowe dalie. Bateria Lucky od Riakeo, jak wiele innych produktów tej fabryki trzyma bardzo dobry poziom i stanowi dobry wybór do uświetnienia niemal każdej okazji.
Przeznaczenie baterii Lucky HF24090Q:
- powitanie Nowego Roku, Sylwester
- urodziny
- pokazy pirotechniczne
- party
- rocznice
Używając baterii Lucky HF24090QS pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Nie używaj pirotechniki po spożyciu alkoholu.
- Zapewnij dostęp do baterii fajerwerków wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przed odpaleniem wyrzutni, postaraj się ją dobrze ustabilizować aby uniknąć np. wywrócenia się odpalonego już produktu.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym pokazie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów zgodnie z instrukcją.
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 21 strzałów |
| Czas trwania | ok. 30 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 180 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długoopadające kompozycje złotych brokatowych koron; Duży kaliber ładunków |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 451,5 g |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



