M100 Firecrackers PXG206 - karabinek 100 petard Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
M100 PXG206 karabinek 100 petard - informacje podstawowe
Karabinek "M100" PXG206 to zestaw połączonych ze sobą 100 małych petard, które po zainicjowaniu strzelają dynamiczną serią imitującą wystrzały karabinu. Czas trwania efektu wynosi ok. 10 sek. Masa netto miesznainy pirotechnicznej (NEC) wynosi 5 g.
Polecamy produkt PXG206 M100 do:
- zabawy rodzinnej z fajerwerkami
- oprawy imprez o charakterze militarnym
- rolnictwa jako skuteczny odstraszacz
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa w klasie F2.
Nasz test karabinka "M100" PXG206
Produkt polecany miłośnikom hukowej zabawy. Produkt zawiera 100 petard połączonych ze sobą jednym lontem. Odpalenie powoduje zainicjowanie szybkiej i dynamicznej kanonady wystrzałów, która trwa kilka sekund.
Podstawowe zasady bezpieczeństwa
- Używając karabinek "M100" PXG206 pamiętaj, aby stać z boku podczas podpalania lontu.
- Po odpaleniu oddal się na odległość min. 8 metrów, widzowie powinni stać w odległości co najmniej 15 metrów.
- W przypadku, gdy produkt nie zadziała - nie odpalaj ponownie tylko odczekaj 15 minut a następnie zanurz go w pojemniku z wodą.
- Produkt dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby powyżej 18 lat.
- Nie używaj tego produktu będąc pod wpływem alkoholu.
Dane techniczne
| Liczba ładunków | 100 petard |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 320 x 70 mm |
| Dodatkowe atuty | Dynamicznie strzelający karabinek petard |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 5 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/20/100 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Oskar P
Jest to bardzo fajny budżetowy karabinek który jest bardzo głośny. Polecam Serdecznie