Magical Shots 30 T6239 (12 szt.) - rzymskie ognie 30 strzałów 10 mm Magictime F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
30 - strzałowe rzymskie ognie T6239 "Magical Shots" od importera Magictime.
Zestaw zawiera 12 sztuk rzymskich ogni.
Ładunki o śr. 10 mm wzlatują pojedynczo, prezentując zmienne efekty. Łączny czas działania wynosi około 45 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 115,2 g / 12 szt. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F2.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Nasz test - atuty produktu:
- zestaw zawiera 12 rzymskich ogni
- rzymskie ognie zawierają po 30 ładunków
Praktyczne informacje dotyczące użycia Rzymskich Ogni P6239 "Magical Shots":
- Należy używać na otwartym terenie.
- Przymocować rzymski ogień mocno i pionowo do stabilnego słupka (strzałka kierunkowa do góry) lub wbić w miękki grunt (np. piasek). Zapewnić, aby górna część wylotowa nie była przysłonięta.
- Nie odpalaj rzymskiego ognia w pobliżu budynków, drzew lub innych obiektów
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 8 metrów
- PAMIĘTAJ! Nigdy nie gaś pożaru, jeśli ogień dosięgnie materiał pirotechniczny.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 30 strzałów x 12 sztuk |
| Czas trwania | ok. 450 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 10 mm / 0,4" |
| Wysokość efektów | 15 m |
| Wymiary | 53 cm (dł.) |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezhukowe rzymskie ognie - bezpieczne fajerwerki |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 115,2 g / op. |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 48/12 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



