Magma PXB2218 - wyrzutnia kątowa 30 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
30 - strzałowa wyrzutnia PXB2218 "Magma" zawiera bogatą kompozycję efektów kątowych.
Ładunki wielkości 20 mm wzlatują na przemian od jednej strony do drugiej, prezentując efekty na wysokości około 30 metrów. Łączny czas strzelania wynosi 13 sekund.
Efekty tego produktu:
- srebrne i trzeszczące ogony,
- biały bukiet z białym migotaniem,
- brokatowy bukiet z brokatową koroną,
- trzeszczący bukiet z trzeszczącą chryzantemą.
Nasz test wyrzutni PXB2218 "Magma". Opinia pirotechnika:
Mała bateria kątowa prezentująca efekty układające się w charakterystycznym kształcie "Z". Pomimo niewielkich rozmiarów, zawiera bardzo spójną kompozycję z widowiskowymi przejściami. Zdecydowanie jest to produkt warty uwagi.
Atuty produktu:
- bogata i spójna kompozycja efektów kątowych, pomimo niewielkich rozmiarów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "PXB2218 "Magma":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 30 |
| Czas trwania | 13 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 225/160/150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Układ kątowy efektów; Mały rozmiar baterii |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 226 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



