Magnum PXB3710 wyrzutnia fajerwerków 20 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
20 - strzałowa wyrzutnia Magnum (kod produktu: PXB3710) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera 20 ładunków największej możliwej wielkości.
Efekty wzlatują powoli w układzie pionowym, kilkukrotnie ze zmianą kompozycji. Kaliber o średnicy 50 mm pozwala efektom wznosić się na pułap do 80 metrów z łącznym czasem prezentacji 28 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 750 g.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone komety przechodzące w czerwone fale z zielonym migotaniem
- zielone komety przechodzące w złote wierzby z białym migotaniem
- czerwone komety przechodzące w zielone fale ze złotym deszczem
- czerwone komety przechodzące w czerwone dalie z białym migotaniem
- zielone komety przechodzące w zielone fale z czerwonym migotaniem
- zielone fale przechodzące w złote opadające wierzby
Nasz test wyrzutni PXB3710 "Magnum". Opinia pirotechnika:
Największe możliwie ładunki o wielkości 50 mm co z pewnością da się zauważyć po bardzo dużym rozmachu efektów oraz usłyszeć po akustyce wystrzału. Przed odpaleniem polecam dobrze ustabilizować ją na podłożu.
Atuty produktu:
- najwyższy kaliber ładunków - 50 mm pozwalający uzyskać bardzo duży rozmach efektów
- produkt posiada lont rezerwowy
- spora różnorodność efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3710 "Magnum":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 20 strzałów |
| Czas trwania | 26 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 60 m |
| Wymiary | 265 x 210 x 300 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duża rozpiętość kompozycji - kaliber 2" |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 750 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



