Małe rakietki z gwizdem Whistling Moon 0445 - 12 sztuk Tropic F2
dodaj do przechowalni
Opis
Małe rakietki z gwizdem i hukiem Whistling Moon Travellers 0445
Zestaw 12 sztuk małych rakietek marki Tropic. Każda z rakietek wzlatuje na pułap ok. 20 metrów z gwizdem po czym następuje huk o umiarkowanym natężeniu.
Produkt posiada certyfikat CEw klasie F2.
Dane techniczne
| Liczba ładunków | 12 rakietek |
| Czas trwania | 2-3 sek. |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Wymiary | 283 x 45 x 15 mm |
| Dodatkowe atuty | Małe, bezpieczne rakietki |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 7,32 g (op.) |
| Waga produktu | 0,03 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 20/12/12 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



