Master of Light TXB650 - zestaw wyrzutni 210 strzałów 25 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wyrzutni Master of Light TXB650 - informacje podstawowe
210 - strzałowy zestaw wyrzutni z ładunkami średniego kalibru TXB650 "Master of Light" od producenta TRIPLEX to nowość sezonu zimowego 2024/25. Jest to kolejny produkt popularne serii SHOW BOX.
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB650 "Master of Light":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 210 strzałów |
| Czas trwania | ok. 65 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 195 x 650 x 390 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo wysoka dynamika pokazu |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1991,4 g |
| Waga produktu | 20,25 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



