Mauser PXC208 - zestaw wyrzutni 100 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
100 - strzałowy zestaw wyrzutni połączonych Mauser (PXC208) od dystrybutora pirotechniki "Piromax".
Ładunki wzlatują w układzie prostym. Zestaw zawiera ładunki o średnicy 25 mm, wysokość jaką uzyskują wynosi 40 metrów. Łączny czas działania wynosi około 50 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1220 g.
Efekty tego produktu:
PXC208-A:
- czerwone migoczące komety przechodzące w czerwone migoczące wierzby
PXC208-B:
- zielone migoczące komety przechodzące w zielone migoczące wierzby
PXC208-C:
- złote migoczące komety przechodzące w złote palmy z czerwonym zakończeniem
- złote migoczące komety przechodzące w złote palmy z białym migotaniem
- złote migoczące komety przechodzące w złote palmy ze srebrnymi chryzantemami
Nasz test zestawu wyrzutni PXC208 "Mauser". Opinia pirotechnika:
Zestaw zawiera 3 połączone ze sobą wyrzutnie średniego kalibru, w których ładunki wzlatują pionowo. Tempo strzelania jest dość dynamiczne, dlatego zestaw ten jest godnym polecenia produktem na uświetnienie rozmaitych okazji.
Atuty produktu:
- zestaw bardzo dobry na różne okazje
- zestaw zawiera dużą liczbę strzałów (100)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXC208 "Mauser":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 |
| Czas trwania | 48 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 600 x 150 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1220 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



