Mega P7128 - wyrzutnia 19 strzałów 25 mm MagicTime F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru P7128 "Mega" od producenta MagicTime.
Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber ładunków o średnicy 25mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie 21 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 209 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 -wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- zielona i srebrna chryzantema
- srebrna palma i czerwone migotanie
- fioletowe gwiazdki z zielonym migotaniem
- brokatowa korona i srebrne migotanie
Nasz test wyrzutni P7128 "Mega". Opinia pirotechnika:
Bateria 19 - strzałowa kalibru 25mm. Średni kaliber i mała ilość strzałów sprawia, że wyrzutnia jest dostępna w przystępnej cenie. Produkt nadaje się do tworzenia amatorskich pokazów.
Atuty produktu:
- budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
- efektowne zakończenie w postaci 3 ładunków wystrzelonych jednocześnie
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 |
| Czas trwania | 21 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 209 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



