Mega Power Box Part III ZF001A zestaw baterii 144 strzały 25 mm F2
dodaj do przechowalni
Opis
Mega Power Box Part III ZF001A - zestaw baterii połączonych
Komplet połączonych wyrzutni Mega Power Box III (kod produktu: ZF001A) to zestaw, który charakteryzuje się duża dynamiką strzelania. Układ efektów pionowy pozwala na użycie zestawu w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
Zestaw Mega Power Box III zawiera ładunki o kalibrze 25 mm, to znaczy że efekty wzlatują na pułap około 35 metrów. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 993,6 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Przeznaczenie zestawu baterii Mega Power Box III ZF001A:
- imprezy prywatne lub firmowe
- party noworoczne, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
Używając zestaw Mega Power Box III ZF001A pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 144 strzały |
| Czas trwania | 70 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 360 x 360 x 200 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Pionowy układ strzelania - bezpieczne fajerwerki |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 993,6 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



