Metal Box 400 PXC220 zestaw wyrzutni 400 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Metal Box 400 PXC220 - informacje podstawowe
Bardzo duży zestaw baterii połączonych Metal Box 400 to nowość, która pojawiła się w roku 2025. Zawiera aż 400 strzałów kalibru 20 mm. Prezentuje bardzo zróżnicowane kompozycje efektów w czasie przekraczającym 3 minuty.
Ładunki zbudowane są według mieszanej geometrii (wystrzały wzlatują pionowo a następnie przechodzą w szerokie partie kątowe w kilku konfiguracjach: V, W, Z). Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1924,4 g.
Certyfikat CE zestawu baterii Metal Box 400 to klasa F2.
Efekty zetawu wyrzutni Metal Box 400 PXC220:
- zielone gwiazdki ze złotym migotaniem
- czerwone i niebieskie gwiazdki z białym migotaniem
- złote opadające wierzby z białym migotaniem
- złote opadające wierzby z niebieskimi gwiazdkami
- srebrnuy kokos z trzeszczącą chryzantemą
- złote opadające wierzby z białym migotaniem
- złote brokatowe korony z czerwonymi gwiazdkami
- złote brokatowe korony z zielonymi gwiazdkami
- złote brokatowe korony z cracklingiem
- czerwony kokos z białym migotaniem
- niebieskie gwiazdki ze złotą chryzantemą
- czerwone gwiazdki z białym migotaniem
- niebieskie gwiazdki z białym migotaniem
- trzeszcząca chryzantema z tytanowym hukiem
- brokatowe korony z białym migotaniem
- białe migoczące wierzby
- kolorowe dalie z trzeszczącą chryzantemą
Nasz test Zestawu wyrzutni Metal Box 400 PXC220. Opinia pirotechnika:
Zestaw baterii Metal Box 400 prezentuje bardzo zróżnicowaną kompozycje efektów w badrzo długim czasie - ponad 3 minuty. Ładunki kalibru 20 mm wzlatują na pułap około 30 metrów ze zmianną dynamiką. Zestaw ten będzie bardzo dobrym wyborem na efektowne powitanie Nowego Roku lub uświetnienie prywatnej uroczystości.
Atuty produktu:
- długi czas prezentacji - ponad 3 minuty
- duża kolorystyka efektów
- mały klaiber ładunków 20 mm - bezpieczne fajerwerki, które można oglądać z niedużej odległości
- mieszany układ efektów: pionowy i kątowy
Praktyczne informacje dotyczące użycia zestawu baterii Metal Box 400 PXC220:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 400 strzałów |
| Czas trwania | 200 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 1030 x 370 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | Powyżej 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas prezentacji - ponad 3 minuty; Mieszany układ efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1924,4 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



