Monster PXB3908 - wyrzutnia 25 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Potężna wyrzutnia Monster PXB3908 - informacje podstawowe
Wyrzutnia "Monster" (kod produktu: PXB3908) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera 25 najwyższej możliwe wielkości ładunków. Efekty wzlatują w układzie pionowym, ze zmianą kompozycji. Kaliber o średnicy 50 mm pozwala efektom wznosić się na pułap do 70 metrów z łącznym czasem prezentacji 50 sekund. Cetryfikat CE: klasa F3.
Wyrzutnia Monster zawiera efekty:
- złote brokatowe korony z zielonymi perłami
- czerwone dalie z srebrnym cracklingiem
- zielono-purpurowe bukiety z białym migotaniem
- złote korony z niebieskimi bukietami
Wyrzutnię Monster PXB3908 polecamy do:
- powitanie Nowego Roku, Sylwestra
- impreza okolicznościowa (rocznice, urodziny, party) na dużej przestrzeni
- święta lokalne, dni patronów
- eventy prywatne
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3908 "Monster":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 50 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Wymiary | 270 x 270 x 295 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach efektów; Wysoki pułap kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 987,5 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



