Multicaliber CS7347B wyrzutnia fajerwerków 67 strzałów 18-45 mm Surex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Duża bateria Multicaliber CS7347B - informacje podstawowe
Charakterystyczna wyrzutnia mieszanego kalibru Multicaliber CS7347B to produkt, który zawiera ładunki różnych rozmiarów od 18 do 45 mm.
Efekty prezentowane są w układzie pionowym w kolejności od najmniejszych do tych najbardziej widowiskowych (kal. 45 mm). Bateria posiada 67 strzałów. Czas prezentacji wynosi aż 75 sekund.
Efekty wyrzutni Multicaliber CS7347B:
- srebrne trzeszczące komety ze złotym brokatem
- złote komety z brokatowymi gwiazdkami i białymi mieniącymi się bukietami
- złote ogony z zielonymi gwiazdkami i złotymi trzeszczącymi palmami
- złote ogony z czerwonymi palmami i białym migotaniem; złote ogony z niebieskimi gwiazdkami i białymi palmami z migotaniem
- brokatowe mieniące się palmy z czerwonymi gwiazdkami; serie brokatowym palm z srebrnymi trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni Multicaliber CS7347B. Opinia pirotechnika:
Bateria o oryginalnej budowie tzw. schody, które prezentują efekty od najmniejszego kalibru do największego. Wraz z upływem czasu trwania pokazu (ponad 1 minuta!) efekty narastają, prezentując kompozycje coraz większe i na wyższym pułapie. Finał wieńczą największe 48-mm ładunki o bardzo dużym oddziaływaniu.
Atuty produktu:
- narastający rozmach pokazu - od najmniejszych do największych efektów
- pionowy układ efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni Multicaliber CS7347B:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 67 strzałów |
| Czas trwania | 70 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 18-45 mm / 0,7-1,8" |
| Wysokość efektów | 30-70 m |
| Wymiary | 320 x 150 x 320 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany kaliber; Narastający rozmiar efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 936,5 g |
| Waga produktu | 8,85 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m (minilama) / > 45 m (zalecana) |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



