Night Stalker HF-103-2220H/HF-96-2221H wyrzutnia fajerwerków 199 strzałów 20-30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Night Stalker HF-103-2220H/HF-96-2221H - informacje podstawowe
Zestaw baterii Night Stalker (kod produktu: HF-103-2220H/HF-96-2221H) to produkt marki Riakeo, nowość sezonu 2024/25.
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (pionowym oraz kątowym). Bateria Night Stalker zawiera ładunki różnego kalibru: od 20 mm do 30 mm co pozwala uzyskać rozkład kompozycji na pułapie ok. 35 - 55 metrów. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 3489 g.
Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty baterii Night Stalker:
Nasz test baterii Night Stalker HF-103-2220H/HF-96-2221H. Opinia pirotechnika:
Przeznaczenie produktu:
- party noworoczne, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając baterii Night Stalker HF-103-2220H/HF-96-2221H pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Nie odpalaj fajerwerków będąc po spożyciu alkoholu.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym pokazie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów zgodnie z instrukcją.
- Bateria Night Stalker prezentuje efekty także strzelające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 199 strzałów |
| Czas trwania | ok. 105 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 35-55 m |
| Wymiary | 775 x 480 x 265 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1,5 do 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas pokazu; Bardzo bogata paleta kolorów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3489 g |
| Waga produktu | 28 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



