Nightshift TXB518 - wyrzutnia 50 strzałów 25 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
50 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru TXB518 "Nightshift" od producenta TRIPLEX.
Wyrzutnia - o dużej dynamice - strzela w układzie pionowym. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- białe migotanie z białą migoczącą miną
- zielone migotanie z zieloną migoczącą miną
- czerwone migotanie z czerwoną migoczącą miną
- złote wierzby z zielonymi gwiazdkami
- złote wierzby z czerwonymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni TXB518 "Nightshift". Opinia pirotechnika:
Bateria ta z pewnością zainteresuje szerokie grono użytkowników. Wyrzutnia jestdynamiczna oraz na finał jej działania zostaje wystrzelone kilka ładunków jednocześnie tworząc efektowne zakończenie.
Atuty produktu:
- efektowne zakończenie
- wyrzutnia bardzo dynamiczna
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 50 strzałów |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 175 x 300 x 300 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Kompozycja efektów z dużym urozmaiceniem |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 460 g |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



