Nil P7423 - wyrzutnia 25 strzałów 25 mm MagicTime F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru P7423 "Nil" od producenta MagicTime.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- czerwona dalia z białym stroboskopem
- pomarańczowo-zielone gwiazdki z białym migotaniem
- zielone gwiazdki z chryzantemą
- brokatowa palma z cracklingiem
- brokatowa korona z chryzantemą
Nasz test wyrzutni P7423 "Nil" Opinia pirotechnika:
25 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru. Doskonale nadaje się do tworzenia amatorskich pokazów. Efektami tej wyrzutni głównie są brokatowe korony, które są bardzo atrakcyjne dla oka.
Atuty produktu:
- bardzo efektowna brokatowa korona
- efektowne zakończenie
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 |
| Czas trwania | 30sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45m |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 275 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



