Nitrata Small ZB105 Zom Bum petardy hukowe 30 szt. F3
dodaj do przechowalni
Opis
Nitrata Small ZB105 Zom Bum - informacje podstawowe
Zestaw 30 petard lontowych, które emitują pojedynczy głośny huk marki Zom Bum. Łączna masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 24 g (0,8 g / szt.)
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- pojedynczy huk
Przeznaczenie petard Nitrata Small ZB105:
- zabawy paramilitarne, ASG
- rolnictwo, sadownictwo
- przeznaczone do odstraszania dzikiej zwierzyny oraz ptactwa
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Zom Bum Nitrata ZB105:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość podaną na instrukcji.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 25 metrów.
- W przypadku gdy wyrób nie zadziała, nie podpalaj ponownie. Odczekaj minimum 15 minut, a następnie zanurz w wodzie.
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Liczba szt. w opakowaniu | 30 petard |
| Sposób zapalania | lont wolnopalny |
| Opis efektu | Huk |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 24 g (op.) / 0,8 g (szt.) |
| Szt. / op. (zakres) | 21 - 50 szt. |
| NEC / 1 szt. (zakres) | 0,5 - 0,99 g |
| Atuty produktu: | Tanie petardy o dużej mocy |
| Klasa CE | F3 |
| Wymiary | 235 x 76 x 18 mm |
| Waga | 0,185 kg |
| Opakowanie hurtowe | 50/30 (50 op.) |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



