Nitrogen PXB3910 - wyrzutnia 47 strzałów 25-48 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Nitrogen PXB3910 - informacje podstawowe
47 - strzałowa wyrzutnia Nitrogen (kod produktu: PXB3910) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera bardzo zróżnicowany rodzaj ładunków z długim czasem prezentacji efektów.
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Bateria posiada mieszany kaliber ładunków 25-48mm. W zależności od rodzaju efektu, osiągają one pułap od 40 do 70 metrów w czasie około 55 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone komety przechodzące w czerwone trzeszczenie
- zielone komety przechodzące w zielone żółte i purpurowe trzeszczenie
- czerwone komety przechodzące w złote migoczące wierzby z zielonymi gwiazdami
- zielone komety przechodzące złote wierzby z czerwonym migotaniem
- błękitne komety przechodzące w czerwone zielone i złote migotanie
- czerwone i zielone palmy przechodzące w białe migotanie
- złote wierzby i błękitne trzeszczące wierzby
- czerwone dalie i błękitne trzeszczące wierzby z czerwonym migotaniem
Nasz test wyrzutni "Nitrogen" PXB3910. Opinia pirotechnika:
Bateria ta strzela dosyć spokojnie, przez co jej łączny czas prezentacji efektów wynosi prawie 1 minutę. W początkowej fazie wzlatują ładunki najmniejszego kalibru przechodząc do coraz większych, by finalnie zakończyć największymi ładunkami. Produkt ten polecam szczególnie jako uzupełnienie do zestawów nieco bardziej dynamicznych wyrzutni.
Atuty produktu:
- bardzo duże zróżnicowanie rodzaju zawartych ładunków - aż 3 rodzaje wielkości kalibru: 25mm, 30mm i 48mm
- długi czas strzelania - prawie 1 minuta oraz spore zróżnicowanie prezentowanych efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3910 "Nitrogen":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 47 |
| Czas trwania | 55 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-48 mm / 0,8-1,9" |
| Wysokość efektów | 40 - 70m |
| Wymiary | 310/215/225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 992,6 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



