No Limits 5g PXP213 petardy hukowe 5 sztuk F2
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw petard No Limits PXP213
Opakowanie 5 petard czarnoprochowych PXP213 "No Limits" od producenta PIROMAX. Duże petardy, które pojawiły się na rynku w roku 2023 zawierają po 5 g mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC).
Efekty tego produktu:
- głośny huk
Polecamy ten produkt do celów:
- odstraszanie dzikiej zwierzyny
- militaria, rekonstrukcje, gry ASG
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXP213 "No Limits":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość podaną na instrukcji.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 25 metrów.
- W przypadku gdy wyrób nie zadziała, nie podpalaj ponownie. Odczekaj minimum 15 minut, a następnie zanurz w wodzie.
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Liczba szt. w opakowaniu | 5 petard |
| Sposób zapalania | lont wolnopalny |
| Opis efektu | Huk |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 25 g (op.) / 5 g (szt.) |
| Szt. / op. (zakres) | Do 10 szt. |
| NEC / 1 szt. (zakres) | Od 2 g |
| Atuty produktu: | Ciężkie petardy czarnoprochowe |
| Klasa CE | F2 |
| Wymiary | 190 x 130 x 25 mm (szt.) |
| Waga | 0,52 kg |
| Opakowanie hurtowe | 42/5 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



