No Limits PXO213 - rzymski ogień 5 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
No Limits PXO213 - duży rzymski ogień
5 - strzałowy rzymski ogień No Limits kod produktu: PXO213 od importera Piromax.
Ładunki o wzlatują pojedynczo, prezentując efekty o dużej rozpiętości na pułapie około 30 metrów.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Zachowaj zasady bezpieczeństwa dotyczące użycia rzymskich ogni "No Limits" PXO213:
- Należy używać na otwartym terenie.
- Przymocować rzymski ogień mocno i pionowo do stabilnego słupka (strzałka kierunkowa do góry) lub wbić w miękki grunt (np. piasek). Zapewnić, aby górna część wylotowa nie była przysłonięta.
- Nie odpalaj rzymskiego ognia w pobliżu budynków, drzew lub innych obiektów
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 8 metrów
- PAMIĘTAJ! Nigdy nie gaś pożaru, jeśli ogień dosięgnie materiał pirotechniczny.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 5 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 750 x 32 x 25 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 50 g |
| Waga produktu | 0,4 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 30/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



