No Limits PXO310 - wyrzutnia jednostrzałowa 2 sztuki 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
No Limits PXO310 - informacje podstawowe
Opakowanie 2 szt. jednostrzałowych wyrzutni PXO310 "No Limits". Każda zawiera inny efekt. Ładunek o maksymalnym dopuszczalnym przekroju wielkości 50 mm został zainstalowany w moździerzu, który pozwala osiągać rozkład efektu na wysokości około 50 metrów.
Efekty tego produktu:
- Cracklingowa mina przechodząca w brokatową koronę
- złota wierzba z niebieskimi gwiazdami.
Nasz test wyrzutni PXO310 "No Limits". Opinia pirotechnika:
Ta jednostrzałowa wyrzutnia, podobnie jak niemal każdy produkt kultowej serii "No Limits" Piromaxa nie wie co to półśrodki. To, że mamy do czynienia z maksymalnym kalibrem ładunku widać od razu na niebie. Produkt zawiera dwie jednostrzałowe wyrzutnie z różnym efektem o bardzo dużej rozpiętości. Polecam przetestować na żywo.
Atuty produktu:
- wyrzutnia zawiera jedną salwę z bardzo dużym ładunkiem o kal. 50 mm - każda z dwóch wyrzutni o innym efekcie
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "PXO310 "No Limits":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 2 sztuki x 1 strzał |
| Czas trwania | 5 sek. |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 181 x 348 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duży rozmach efektów; Bardzo zadowalający czas utrzymywania się efektów; Solidny moździerz tekturowy kalibru 50 mm |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 78 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 6/2 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



