No Limits PXR219 - zestaw 4 rakiet kulistych 45 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw rakiet kulistych "No Limits" od importera PIROMAX. Kod produktu: PXR219. Opakowanie zawiera 4 sztuki dużych rakiet o bardzo dużej rozpiętości efektów. Kaliber każdej z rakiet wynosi 45 mm.
Efekty tego produktu:
- wolnoopadająca brokatowa korona z niebieskimi gwiazdkami
- srebrna brokatowa fala z czerwonymi gwiazdkami i białym migotaniem
- złoty trzeszczący pająk ze złotym brokatem
- duży czerwony ring ze złotą cracklingową chryzantemą
Nasz test rakiet kulistych "No Limits" PXR213. Opinia pirotechnika:
Zestaw dużych rakiet kulistych prezentujących różne kompozycje o bardzo wysokiej jakości, porównywalnej do profesjonalnych ładunków moździerzowych. Idealny wybór na Sylwestra dla każdego fana rakiet.
Atuty produktu:
- cztery różne efekty
- duża rozpiętość kompozycji
Praktyczne informacje dotyczące użycia rakiet kulistych "No Limits" PXR213:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy korzystać z rakiet tylko na otwartym terenie.
- Unikaj przeszkód nad rakietą. Do zamocowania rakiety wykorzystaj stabilną rurkę lub statyw, tak aby wzlot rakiety kulistej "No Limits" PXR213 był maksymalnie w kierunku pionowym.
- Nie odpalaj rakiety w przypadku uszkodzenia lub połamania kija stabilizującego produkt.
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 15 metrów. Widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25 metrów.
- Pamietaj, aby zawsze posprzątać teren pokazu. Pozostałości po fajerwerkach (tj. elementy opakowania) wyrzuć do odpadów zmieszanych.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Liczba ładunków | 4 rakiety |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 45 mm / 1,8" |
| Wysokość efektów | > 80 m |
| Wymiary | 825 x 290 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Zróżnicowane efekty o dużym rozmachu; Duży pułap kompozycji |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 217,5 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 12/4 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



