No Sound Fireworks C4925NO14 wyrzutnia fajerwerków 49 strzałów 25 mm Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia No Sound Fireworks C4925NO14 - informacje podstawowe
Bateria No Sound, kod produktu C4925NO14 od producenta pirotechniki Klasek. Jest to wyrzutnia strzela zawierająca ciche efekty, strzela w układzie pionowym prezentując kolejno siedem różnych kompozycji. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie około 30 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechncznej netto (NEC) wynosi 495 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii No Sound C4925NO14:
- srebrne opadające i migoczące gwiazdki
- srebrne uciekające rybki
- złote opadające wierzby z złotym migotaniem
- srebrne uciekające rybki z srebrnymi kometami
- złote opadające wierzby z czerwonym migotaniem
- złote komety z białymi migoczącymi wierzbami
- salwa złotych opadających wodospadów
Atuty baterii No Sound Fireworks C4925NO14:
- ciche kompozycje - brak głośnych huków
- duże urozmaicenie efektów - 7 różnych kompozycji
Używając baterię No Sound Fireworks C4925NO14 pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | ok. 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 215 x 215 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Ciche kompozycje; Aż 7 różnych kopozycji; Stabilna konstrukcja |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 495 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



