Nuclear Attack C1620N wyrzutnia fajerwerków 16 strzałów 20 mm Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Nuclear Attack C1620N - informacje podstawowe
Małej wielkości 16 - strzałowa bateria Nuclear Attack C1620N od producenta pirotechniki Klasek. Prezentuje dynamiczną kompozycję różnokolorowych efektów w czasie ok. 20 sekund. Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Nucelar Attack C1620N:
- srebrne ogony z czerwonymi gwiazdkami i trzeszczącym cracklingiem
- srebrne ogony z zielonymi gwiazdkami i trzeszczącym cracklingiem
- srebrne ogony z purpurowymi gwiazdkami i trzeszczącym cracklingiem
- deszcz zielonych gwiazd z białym migotaniem
Atuty baterii Nucelar Attack C1620N:
- mały rozmiar baterii - łatwa w transportowaniu, bez kłopotu zmieście się w plecaku lub torbie
- cztery różne kompozycje
- duża kolorystyka efektów
- wysoka dynamika strzelania
Używając baterię Nucelar Attack C1620N pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | ok. 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 100 x 100 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 128 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m (minimalna) / > 35 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



