Outburst HF24123S wyrzutnia fajerwerków 23 strzały 30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Outburst HF24123S - informacje podstawowe
Bateria Outburst (kod produktu: HF24123S) to kolejny produkt marki Riakeo, który pojawił się na polskim rynku na przełomie roku 2024/25. Wyrzutnia ta charakteryzuje się dużym urozmaiceniem kolorów, które wypełniają złote, bardzo gęste palmy. Podstawowe parametry tej baterii to 23 ładunki o kalibrze 30 mm prezentowane w układzie mieszanym (pionowym i kątowym). Zawartość mieszaniny pirotechniczne (NEC) wynosi 438 g.
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa w klasie F2.
Efekty wyrzutni Outburst HF24123S:
- czerwone, zielone i złote ogony przechodzące w złote trzeszczące palmy czerwono-zielono-złotym migotaniem
- czerwono-złote komety przechodzące w złote trzeszczące palmy z purpurowymi bukietami
- czerwone migoczące gwiazdy z niebieskimi minami
- złote ogony z złotymi trzeszczącymi palmami i srebrnymi chryzantemami
Nasz test baterii Outburst HF24123S. Opinia pirotechnika:
Jesto to bateria dużego kalibru, ale prezentująca efekty na nieco niższym pułapie niż klasyczne wyrzutnie o kalibrze 30 mm. Pozwala to na niezwykłe doznania widzów, którzy obserwują efekty nieco bliżej. Moty przewodni stanowią bardzo widowiskowe złote palmy, które wypełniają różnokolorowe bukiety.
Przeznaczenie baterii Outburst HF24123S:
- impreza noworoczna, Sylwester
- urodziny
- party
- rocznice
Używając baterii Outburst HF24123S pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Nie używaj pirotechniki po spożyciu alkoholu.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym pokazie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów zgodnie z instrukcją.
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 23 strzały |
| Czas trwania | ok. 28 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 175 x 175 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Różnokolorowe efekty |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 438 g |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



