PX-PRO 12 - wyrzutnia serii profesjonalnej 91 strzałów 25 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia PX-PRO 12 - informacje podstawowe
Wyrzutnia serii Professional "PX-PRO 12" to bateria z mieszanym układem strzelania (I + V) od producenta "Piromax", która prezentuje zróżnicowane kolorystycznie kompozycje.
Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie ok. 35 sekund.
Efekty tego produktu:
- srebrne komety ze srebrnymi ogonami i czerwonym migotaniem
- srebrne komety ze srebrnymi ogonami, czerwonymi gwiazdkami i zielonym migotaniem
- gwiżdzące komety z cracklingiem
- brokatowe opadające korony
- srebrne ogony z trzeszczącą chryzantemą
Nasz test wyrzutni "PX-PRO 12". Opinia pirotechnika:
Bogata kolorystycznie kompozycja o dużej dynamice strzelania to cechy wyróżniające tę baterię. Mieszany układ układ efektów (pionowy i kątowy) sprawia, że efekty pojawiają się w różnych kierunkach. Bardzo dobrze zaznaczony finał pozwala na użycie tej baterii również jako zwieńczenie małego pokazu pirotechnicznego.
Atuty produktu:
- efektowny finał z iskrzącym cracklingiem
- mieszany układ efektów - kompozycje pionowe i kątowe
Praktyczne informacje dotyczące użycia baterii "PX-PRO 12":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie pionowym i kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 91 strzałów |
| Czas trwania | ok. 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 300 x 300 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ efektów; |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 963,5 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



