PXB2314 Cobalt - wyrzutnia kątowa 30 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
30 - strzałowa wyrzutnia kątowa PXB2314 "Cobalt" to dynamiczna bateria z jednolitym efektem.
Ładunki strzelają w układzie kątowym rzędami po 5 sztuk. Kaliber ładunków o średnicy 30mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 60 metrów.
Efekty tego produktu:
- Złoty deszcz przechodzący złote migoczące wierzby zakończone błękitnymi gwiazdami
Nasz test wyrzutni PXB2314 "Cobalt". Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia kątowa dużego kalibru posiada jednolity efekt złotych opadających palm z głośnym szelestem. Niewątpliwie są to cechy, które sprawią, że produkt ten można polecić do użycia podczas profesjonalnego pokazu, jak również amatorskiej prezentacji.
Atuty produktu:
- jednolity efekt złotych palm z głośnym szelestem
- duży rozmach - ładunki kalibru 30 mm wzlatują w rzędach po 5 sztuk
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2314 "Cobalt":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 30 |
| Czas trwania | 15 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 285 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 345,9 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



