Panda C4925P wyrzutnia fajerwerków 49 strzałów 25 mm Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Panda C4925P - informacje podstawowe
Bateria Panda, kod produktu C4925P od producenta pirotechniki Klasek. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując kolejno siedem różnych efektów. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie około 50 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechncznej netto (NEC) wynosi 498 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Panda C4925P:
- kolorowe bukiety z złotymi kometami
- złote brokatowe korony z trzeszczącymi chryzantemami
- złote ogony z zielonymi gwiazdkami
- złote ogony z czerwonymi gwiazdkami
- złote ogony z trzeszczącymi chryzantemami i błękitnymi gwiazdkami
- trzeszczące złote palmy z zielonymi gwiazdkami i deszczem opadających iskier
- kolorowe dalie z trzeszczącymi chryzantemami
Atuty baterii Panda C4925P:
- bardzo duże urozmaicenie kompozycji - aż 7 różnych efektów
- stabilna budowa, która minimalizuje ryzyko przewrócenia wyrzutni podczas strzelania
Używając baterię Panda C4925P pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | ok. 50 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 215 x 215 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Aż 7 różnych kopozycji; Stabilna konstrukcja |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 498 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Robert
Witam Panda C4925P wyrzutnia fajerwerków 49 strzałów 25 mm Klasek F2 chciałem się spytać o wyrzutnie jest możliwość zamowienia